It's TV time babe!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да се сприятелим..
Съб Юни 02, 2012 9:43 pm by Lexie Graham

» Търся си гадже.
Вто Фев 28, 2012 2:54 pm by Lexie Graham

» Търся си другарче за РП.
Нед Фев 19, 2012 3:26 pm by Дженифър Лав Хюит

» Djenifar Lav Hiuit
Нед Фев 19, 2012 3:18 pm by Дженифър Лав Хюит

» I'm hear with new gossip
Съб Фев 04, 2012 3:00 pm by Savannah Appleby

» Faye.
Съб Фев 04, 2012 9:53 am by Tracey Morgan

» Главния път
Пет Фев 03, 2012 8:38 pm by Jessica Blaze

» what the FLOOD? ;d
Пет Фев 03, 2012 7:53 pm by Тейлър МакКуин

» Смяна на лик/ име
Пет Фев 03, 2012 6:20 pm by Natalie White.

Top posters
Natalie White.

Тейлър МакКуин

Olivia Burke.

Хейли.

Claire Quinn

Мелиса Лийлън

Alex Summers.

Tracey Morgan

Nate Archibald.

Джеймс.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Нед Яну 22, 2012 7:35 pm

Share | 

Водопадите

Go down 
АвторСъобщение
Natalie White.
Администратор
Администратор

Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

ПисанеЗаглавие: Водопадите   Пет Яну 06, 2012 6:40 pm

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Hold on we're gonna make it if it takes all night
Hearts racing like a rocket at the speed of light

Don't fight it we've been running for far too long
We're going back to where we belong

When your lips touch mine
It's the kiss of life
I know

I know that it's a little bit frightening
We might as well be playing
With lightning

by Olivia Burke
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Джени Блейк
Известна личност
Известна личност

Брой мнения : 11
Дата на регистрация : 25.01.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите   Пет Яну 27, 2012 8:22 am

Деня започна с доста мързелуване.От няколко дни не бях спортувяля и излизала из града затова отреших че днес е идеално време за това.Облякох си спортният екип и тръгнах към парка.Потичах известно време там,но тъй като имаше доста хора реших да отида другаде.Насочих се към околностите.Както си тичах забелязах тези красиви водопади и реших да остана и да се полюбувам на гледката.Но понеже умирах от жега пък и тук нямаше никой реших да се изкъпя.Свалих си дрехите и влязох във водата.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Джулиъс Джерико
Мениджър
Мениджър

Брой мнения : 16
Дата на регистрация : 26.01.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите   Пет Яну 27, 2012 12:21 pm

Денят бе може би един от най- добрите. Но само може би, другата вероятност бе да бъде един отегчителен петък, както се очертаваше. Работа нямаше. Всъщност работата се свеждаше до сутрешния секс с Антеа, който му влезе изключително добре като преживяване. Антеа не си поплюваше като секретарка, но бе колкото ползвана от Джулиъс, толкова и от шефа му. А факта, че подобно божество бе оставено на всеобща употреба не му се харесваше особено много. Предпочиташе да запази това, което използва за себе си, отколкото да го предлага на друг като останките от следобедния си сандвич, комбиниран с кафе.
Това правеше и в момента. Практикуваше своята следобедна закуска в големия служебен джип, който реши, че ще му отива изключително много за една разходка извън града. Подобно място откри не особено далеч, местните деца го наричаха „мястото с красивите водопади”. Трябваше му да попита само един- двама, за да разбере къде точно се намира. Бе паркирал зад големите храсти, обрасли като жив плет по край коритото на езерото под водопада. От там имаше прекрасна гледка към водата и спокойствието, от което се нуждаеше за да изяде след обедната си закуска; съдържаше сандвич със сирене Бри, шунка и някакво подобие на краставичка, спаружило се отдавна в магазина и в момента приличаше повече на някакъв вид ГМО зеленчук, с не особено привлекателен вид. Хубавото в случая беше, че се криеше между двете хлебчета и не се виждаше, така че единственото, навеждащо Джей на тази мисъл бе вкуса й. Другата част от въпросното ядене бе кафето с лека бренди нотка, която пасваше изключително добре на случая. Знаете, хубавото, качествено кафе никога не можеше да бъде такова без есенция алкохол, която се равняваше на много повече от кафето. Бе оставил картонената чашка на поставката в колата, но имаше такава позиция, че при едно по- силно трясване на пасажерската врата, щеше да се разлее изключително мазно върху седалката и после щеше да се наложи да плаща луди пари по химическо чистене на тапицерията, а това не му се харесваше.
Докато отхапваше поредната хапка от сандвича си, а тя бе почти предпоследна, погледа му, забит във водата регистрира голо тяло. ГОЛО ЖЕНСКО ТЯЛО! Погледа му остана изцъклен. Не мислеше че точно по това време ще намери някоя плеймейтка, осмелила се да влезе във водата, но, ето, че късмета (или пък не) бе на неговата страна. Май петъка нямаше да бъде толкова отегчителен. Почти се задави с хапката, която дъвчеше и му се наложи да се самопотупа, за да не умре от задавяне- възможно най- нелепата смърт в случая. После нямаше как да обвинят жената, че е била виновна, така де.. само щеше да навлече на някоя непозната, защото се е загледал в дашните й форми. Остави сандвича на една страна, което означаваше жабката, където сигурно щеше и да си изгние. Излезе от колата и удари вратата силно, забравил за кафето си, което се катурна и накара корема му да се разбунтува срещу това действие. С наперена крачка излезе между храстите и застана на сами брега с милата си, почти детинска усмивка и очи, забити в дамата. Нагло, а?
Джени Блейк
Известна личност
Известна личност

Брой мнения : 11
Дата на регистрация : 25.01.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите   Пет Яну 27, 2012 1:17 pm

Водата бе страхотна.Нито много студана нито много топла.Започнах да пливам насам натам.Както си плувах по едно време ми се стори че чух шум,но си помислих кой ще дойде по това време точно тук и бързо изгоних тази мисъл от главата си.Реших че ще е готино да застана под водопада и да усетя как течаштата вода се излива върху мен.И доплувах до там.Стоях точно в центъра под падащата вода и чувството бе наистина готино и приятно.След като се накефих на това се одалечих от водопада и се гмурнах под водата за малко и пак излязох.Вече цялата бях мокра,ако до преди малко е имало и едно сухо местенце вече го няма.Плуването на това място ми се отрази добре.Реших да изляза от водата малко да се попека и пак да вляза,но когато се обърнах забелязах някакъв непознат тип да ме гледа.Зачудих се дали отдавна седи там или скоро е дошъл и какво е видял.Не че се срамувам от тялото си,но не обичам всеки срешнат да ме гледа гола.Затова се попопих във водата до рамете и погледнах мъжа срещу мен,който кака се бе заблял в голото ми тяло,че сигорно и метеор да падне до него няма да забележи.Но да си призная той е секси,а секси мъже не можеш просто така да подминеш.Помислих добре и реших че той едвали ще се обърне за да се облека затова излязох от водата и отидох взех си дрехите и се скрих зад едих храст и се облякох.После се върнах при мъжа и му казах:
-Здравей!Какво правиш тук?И впрочем добре ли си?-усмихнах се широко,та той бе изпаднал в нещо като транс,а това ме накара да се усмихна още повече.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите   

Водопадите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TV time! :: The City... :: Околностите-
Идете на: