It's TV time babe!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да се сприятелим..
Съб Юни 02, 2012 9:43 pm by Lexie Graham

» Търся си гадже.
Вто Фев 28, 2012 2:54 pm by Lexie Graham

» Търся си другарче за РП.
Нед Фев 19, 2012 3:26 pm by Дженифър Лав Хюит

» Djenifar Lav Hiuit
Нед Фев 19, 2012 3:18 pm by Дженифър Лав Хюит

» I'm hear with new gossip
Съб Фев 04, 2012 3:00 pm by Savannah Appleby

» Faye.
Съб Фев 04, 2012 9:53 am by Tracey Morgan

» Главния път
Пет Фев 03, 2012 8:38 pm by Jessica Blaze

» what the FLOOD? ;d
Пет Фев 03, 2012 7:53 pm by Тейлър МакКуин

» Смяна на лик/ име
Пет Фев 03, 2012 6:20 pm by Natalie White.

Top posters
Natalie White.

Тейлър МакКуин

Olivia Burke.

Хейли.

Claire Quinn

Мелиса Лийлън

Alex Summers.

Tracey Morgan

Nate Archibald.

Джеймс.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Нед Яну 22, 2012 7:35 pm

Share | 

Club Explore

Go down 
АвторСъобщение
Olivia Burke.
Модератор
Модератор

Брой мнения : 106
Дата на регистрация : 06.01.2012

ПисанеЗаглавие: Club Explore   Нед Яну 22, 2012 7:37 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Хейли.
Известна личност
Известна личност

Брой мнения : 91
Дата на регистрация : 22.01.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Нед Яну 22, 2012 8:50 pm

Тихи стъпки.Само това ли се чуваше в безгрижния град.И то моите стъпки ?!Сериозно?
Както и да е.Токчета ми огласяха сигурно цял квартал.Не за първи път.Но за този град бе първи път.Алкохолът бе важен все пак и аз бързичко се стремях да стигна някой клуб,бар или каквото и да е.Бързички ,плавни и отскокливи движения ме приближаваха до един клуб.Който бе шумен и от вратата чувах музиката.
Е,имам ли избор? Ирония.Не сарказъм! Каквото и да е и двете ги харесвах!Малко стълбички?Петте пресечки не бяха ли достатъчни?Както и да е.
Червено.Харесва ми!
Сепаре или направо на бара.
Бара естествено.С леки крачки внимавайки да не се убия някъде стигнах до високите /и любими / столчета и се настаних.
-Текила ..
Казах аз на бармана направо и се завъртях оглеждайки полупразния клуб.
Бармана постави чашката пред мен и ми се стори наистина в умалителен род.Бе мъничка.Сериозно.
Обичах тази дума .. направо реакцията - Сериозно?!
Прекалено много размишлявах.Мислех си всичко.Още малко и ще развия дискусия за извънземните в ума си.
Набързо изпих съдържанието ..

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Hit the lights, let the music move you
Lose yourself tonight, come alive
Let the moment take you, lose control tonight

Кристиан Озера

Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Нед Яну 22, 2012 8:58 pm

Беше ми доста скучно в къщи,нямаше какво да се прави седях на дивана и ръчках дистанциовното,сменяйки каналите,както винаги цигарата не ми излизаше от устата,но какво можех да направя...нищо. Станах от дивана и отидох в стаята облекох набързо една тениска ,черните си дънки и коженото яке и излезнах за минути от апартамента. Спрях едно такси и заявих
- Клуб Ехплоре - той само кимна и потегли ,знаех ,че по това време ще е празно ,но хъм какво да се прави щяха да дойдат хора малко по късно. Таксито спря и дадох 20$ на шофьора и слезнах от таксито. Видях магазин за цигари ,спрях се и купих две кутий надявах се да ми стигнат за вечерта. Кимнах на охраната познаваше ме,влезнах вътре да беше празно ,ама адски празно и изведнъж забелязах ,на бара седеше само някакво момиче,което се наливаше с текила . Приближих се и седнах на съседния стол до нея,не я познавах но не ми пречише д аси говоря с нея
- Ти сама ли ще пиеш - попитах я аз направо,без да я питам за име или примерно какво прави сама тук или как се казва...

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Хейли.
Известна личност
Известна личност

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Нед Яну 22, 2012 9:20 pm

-Да..
Отговорих аз и нагло си взех бутилката която седеше на малко разстояние от мен ,но все пак си бе усилие.
Налях си в чашата и го изпих .Налях пак но този пък не го изпих аз заровичках в якето си и накрая изнамерих една кутия цигари.Запалка.. запалка.. мислено завиках накрая една бе напипана.Издърпах една тъничка цигарка,докато я прикрепях с устни я запалих.Вдишах и издишах.Димм ... запленено се заплеснах по дима.Слабото ми място.
Пепелник?!Ами нямаше.Бармана бе на километри ,а на мен ми трябваше.С няколко скокливи движения станах и се озован от другата страна.
-Е, господине какво ще пиете тази вечер?
Попитах аз и се засмях.Никога не съм предполагала ,че ще кажа тези думи.
Наведох се и измъкнах един пепелник.Оставих го на плота и изтръсках цигарата.Разбира се пепелта захвърча навсякъде. Като пропуших майка ми казваше ,че съм като вулкан /чистата истина/ .Е тогава бях само на 13 ,въпреки ,че нищо не се бе променило. Докато продължавах да мисля пуснаха една песен .. една от новия албум на Хейли.На мен. Казах си аз и доволна усмивка се появи на лицето ми. Тук не бе нищо интересно да пуснат песента ти в някой клуб или по радиото ти,но на мен ми харесваше.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Кристиан Озера

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Нед Яну 22, 2012 9:27 pm

Следях движенията й,малко ми стана смешно ,но пък беше някак си интересно това момиче.Беше ми познато от някаде ,но не можех да зацепя от къде. Хах...аз ли щях да помня едвам си помнех репликите понякога ги пишех на ръката си,но пък за сметка на това филмите ми винаги бяха добри.
- Мен ли питаш ? - попитах аз момичето,не което все още не знаех името и извадих цигарите си на плота,без да я питам взех запалката й,и си запалих цигарата .
- Ако питаш мен,сега ще разбереш - не трябваше да се разхождам чак до другия край на бара за да си поръчам,просто махнах на бармана с ръка и той дойде веднага
- Както обикновенно ли ? - попита ме той , а аз само кимнах след не полко от минута пред мен имаше голямо уиски с лед и шарк . Усмихнах му се и се обърнах към момичето
- Е видя ли какво ще пия ? - попитах я аз и се засмях...

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Хейли.
Известна личност
Известна личност

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Нед Яну 22, 2012 9:39 pm

-И аз можех да го направя !!
Казах леко сърдито аз.Е, поне бармана не ме изрита от мястото си.Започнах да разглеждам бутилките които бяха наслагани на плота.Не можех да си избера какво исках.
-Дали да не започна работа тук..
Тихичко казах ,едва ли ме бе чух но все пак.Започнах да си препявам песента.Чудно ,че помнех стиховете.Често ги забравях.На толкова клипове съм драскала цялата си ръка ,но все пак не си личеше.Но сценарии помнех.
Още ли пеех.Направо концерт.Млъкнах набързо и се засмях.
-Аз знам кой си ти .. ама не знам от къде.
Шашнато казах аз.Той играеше някой си някъде и рекламираше нещо ли .. или беше в един сериал .. или всичко това.
-Хайде признай си кой си ..
Измънках аз и го сръчках с една сламка.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Кристиан Озера

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Нед Яну 22, 2012 9:48 pm

Засмях се ..Вече се сетих коя е, е след като я чух да припява песента която свиреше в момента.
- Е щом аз успях да се сетя ,коя си ти ,значи и ти ще успееш - казах и аз и се разхилих..момичето беше доста забавно ,струваше ми се че доста до бре ще започна да се разбирам с нея..
- Та Хейли..сети ли се или ти трябва още малко време да помислиш - казах и аз и отпих голяма глътка от уискито си ,дръпнах си от цигарата и я изгасих,а после извадих още една от кутията и я запалих дърпайки си ,а след това издишах дима..
- А според мене по добре да излезнеш от зад бара,защото си мисля ,че след малко ще те изритата от там,посочих и бармана ,който наблюдаваше всяко нейно движение и се разхилих..

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Хейли.
Известна личност
Известна личност

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Нед Яну 22, 2012 10:01 pm

-Кристиан ! Ха!
Изсмях се.
-Ето това е мозък !!
Казах аз и посочих главата си.Погледнах бармана.И направих милички очички ,още по -милички.И той се обърна.
-Няма да откаже на мен ..
Засмях се доволно.Изпих текилата която си налях последно и налях на ново.И я изпих.И налях.И изпих.И налях.И пак и пак .
-Добре ,че дойдох пеша ..
Кимнах одобрително и отново избухнах в смях.Днес ми ставаше нещо.Беше ми весело,забавно и какво ли не.Може би от купуването на къща.Сигурно е от това..
-Днес ,г-ин Озера аз ще ви обслужа .. какво искате ?

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Кристиан Озера

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Пон Яну 23, 2012 6:11 am

Засмях и се и я погледнах,този барман ... Добре поне тази вечер щяхме да се наслаждаваме на симпатичен барман
- Е какво мислиш ,че искам едно голямо уиски с лед и шарк,по възможност шарка да не е много студен - казах и аз и се разхилих

- Да да мозък..Това е мозък - посочих мойта глава и се разхилих
- Аз се сетих по бързо коя си,от колкото ти кой съм аз ,кой печели според теб - казах и а тя ми постави новото уиски и новия шарк пред мен,извадих нова цигара и я запалих..
"Да знам пушех много ,но какво да се прави такъв е живота,сигорно на ден ми минаваха през ръцете по 70-100 цигати най-вероятно"
- Благодаря ви - казах и аз любезно и издишах дима от цигарата,мисля че трябваше да се захване с това "Какво по -хубаво от пееща барманка" - засмях се сам на мисълта си ,а Хейли ме изгледа страмно..само леко поклатих глава ,но не и казах защо

П.п. сори ама снощи заспах пред компа :Х и се събудих чак сега :Х

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Хейли.
Известна личност
Известна личност

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Пон Яну 23, 2012 4:19 pm

Поне тук не трябваше да се чудя какво да правя.Лесно се ориентирах около алкохол.Усмихнах се отново на мислите си,докато си наривах още текила.Седнах си на бара.Това някой да пуши без мен ме влудяваше.Добре ,че си бях оставила кутията на плота , а не в якето .. щеше да падне прескачане.И за секунди вече издишах от любимия ми дим.
-Не аз се сетих! Всъщност си помислих .. значи аз съм мозъка !Не аз съм госпожа Мозък!!
Гордо казах и се засмях.Нов прякор.Супер.Моя мозък винаги измисля гениални мисли прякори и какво ли не.
Само да не се наложи да наливам и на други хора.Не обичах да работя.
-Това би било страхотна новина.. певица да налива на актьор .. ужас ..
Завъртях очи и изпих течността в малката чашка.Чашката ме нерви .. Взех я и я пъхнах в мивката която добре бе скрита от шишета.
Извадих си една голяма и налях водка.Сложих малко лед и сложих чашката на плота.
-Бива ме в това ..
Тихо си измрънках и се засмях.

*Колко познато хД

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Кристиан Озера

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Вто Яну 24, 2012 11:45 am

-Хайде дай една бутилка руска водка направо и да се почваме - казах и аз и се захилих. И след това пуснаха още една песен.
- Хайде да танцуваме - казах и аз и се захилих...въпреки ,че не танцувах
Не че не танцуваше или не можеше , просто не обичаше да го прави.Как можеше да бъде такъв задник?Сериозно ли?!Проблемът му беше там ,че искаше да не скучае , а дори не знаеше какво иска,за да се забавлява..Стига де ,намираше се в дискотека,но нямаше почти никой.
- Или пък да си пийваме още,още и още - разсмях се аз

п.п.глупости пиша :Х

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Хейли.
Известна личност
Известна личност

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Вто Яну 24, 2012 1:10 pm

-Ще се навиеш само след една водка?
Попитах аз и се засмях.Едно леко навеждане и шишето вече бе пред мен.
-С лед или без?
Този въпрос вече бе сериозен.Добре се справях на тази работа.Въпреки ,че въобще не бях на работа.Колко ли пъти щях да си повтарям това?!Защо винаги си повтарях мислите.Сякаш запомнях за няколко секунди и после не знаех какво правя.Е,както като се събудиш не си сигурен на коя планета си.Да още се заплесвах в мислите си докато се подпирах на едната си ръка и гледах замечтано на някъде със 100% си странно изражение.
-Защо не ми се струва ,че много ти се танцува.
Съвземайки се му казах.
-Мисля,че и двамата предпочитаме алкохола ..
Отговорих и отново грабнах чашата си.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Кристиан Озера

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Сря Яну 25, 2012 7:58 am

О Благодаря ти боже... едно момиче ,което предпочита алкохола пред танците
- Е добре ,съгласен съм... Да да така е алкохола пред танците - казах и аз боже почвах да звуча ,като някой стра закърнял алкохолик,който предпочиташе алкохола пред всичко останало
- О да искам естествено - казах и аз отностно ледът.
Крис добре ли си? Втора поредна вечер пиеш
Ох остави ме на мира .. Боже аз да не получавах раздовение на личноста,може или ангелчето в мен казва " Крис спри алкохола",но както винаги дяволчето го избутва "Не Крис не спирай алкохола,той е най-добрия приятел на човека".. поклатих глава и запалих поредната цигара,доката чаках Хейли ,да ми сипе водката

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Хейли.
Известна личност
Известна личност

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore   Сря Яну 25, 2012 5:05 pm

Хоп!Хоп!
И леда издрънча в чашата му.Завъртях капачката и вече наливах.След като налях дори в повече леко побутнах чашата към него и затворих шишето.
-Готово!
Казах аз и горда усмивка се изписа на лицето ми.Можех ли да съм по щастлива след като съм направила нещо правилно докато лекичко се поклащах на високите токчета.
"Стегни се Хайли!На работа си.." мислено си изсъсках.След секунда се усетих,че не съм на работа.Придърпах си шишето и със любимите ми скокливи движения си седнах на плота и последвах примера на Кристиан и си запалих още една цигара.Но имах ли достатъчно?Дано.Отворих кутийката и забелязах ,че си бе достатъчно пълна.. а и имах скрити запаси в чантата.
-Защо този клуб е толкова празен?!
Попитах себе си .. въпреки ,че прозвуча като въпрос към някой друг.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Club Explore