TV time!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's TV time babe!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да се сприятелим..
Afterdark night club   EmptyСъб Юни 02, 2012 9:43 pm by Lexie Graham

» Търся си гадже.
Afterdark night club   EmptyВто Фев 28, 2012 2:54 pm by Lexie Graham

» Търся си другарче за РП.
Afterdark night club   EmptyНед Фев 19, 2012 3:26 pm by Дженифър Лав Хюит

» Djenifar Lav Hiuit
Afterdark night club   EmptyНед Фев 19, 2012 3:18 pm by Дженифър Лав Хюит

» I'm hear with new gossip
Afterdark night club   EmptyСъб Фев 04, 2012 3:00 pm by Savannah Appleby

» Faye.
Afterdark night club   EmptyСъб Фев 04, 2012 9:53 am by Tracey Morgan

» Главния път
Afterdark night club   EmptyПет Фев 03, 2012 8:38 pm by Jessica Blaze

» what the FLOOD? ;d
Afterdark night club   EmptyПет Фев 03, 2012 7:53 pm by Тейлър МакКуин

» Смяна на лик/ име
Afterdark night club   EmptyПет Фев 03, 2012 6:20 pm by Natalie White.

Top posters
Natalie White.
Afterdark night club   Vote_lcapAfterdark night club   Voting_barAfterdark night club   Vote_rcap 
Тейлър МакКуин
Afterdark night club   Vote_lcapAfterdark night club   Voting_barAfterdark night club   Vote_rcap 
Olivia Burke.
Afterdark night club   Vote_lcapAfterdark night club   Voting_barAfterdark night club   Vote_rcap 
Хейли.
Afterdark night club   Vote_lcapAfterdark night club   Voting_barAfterdark night club   Vote_rcap 
Claire Quinn
Afterdark night club   Vote_lcapAfterdark night club   Voting_barAfterdark night club   Vote_rcap 
Мелиса Лийлън
Afterdark night club   Vote_lcapAfterdark night club   Voting_barAfterdark night club   Vote_rcap 
Alex Summers.
Afterdark night club   Vote_lcapAfterdark night club   Voting_barAfterdark night club   Vote_rcap 
Tracey Morgan
Afterdark night club   Vote_lcapAfterdark night club   Voting_barAfterdark night club   Vote_rcap 
Nate Archibald.
Afterdark night club   Vote_lcapAfterdark night club   Voting_barAfterdark night club   Vote_rcap 
Джеймс.
Afterdark night club   Vote_lcapAfterdark night club   Voting_barAfterdark night club   Vote_rcap 
Afterdark night club   Y5dK0 Afterdark night club   XAMCn Afterdark night club   Am0Pr Afterdark night club   5CUo6
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:21 am

 

 Afterdark night club

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Olivia Burke.
Модератор
Модератор
Olivia Burke.


Брой мнения : 106
Дата на регистрация : 06.01.2012

Afterdark night club   Empty
ПисанеЗаглавие: Afterdark night club    Afterdark night club   EmptyНед Яну 22, 2012 7:40 pm

Afterdark night club   Ucavalli%20club,%20dubai
Върнете се в началото Go down
Savannah Appleby

Savannah Appleby


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 24.01.2012

Afterdark night club   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Afterdark night club    Afterdark night club   EmptyПет Яну 27, 2012 3:01 pm

- Спри... ВЕДНАГА! - изпищях и изскочих пред таксито.
Шофьорът наби спирачки, а аз забелязах как ме наруга през предното стъкло. Отидох отстрани на колата и отворих вратата, като най-спокойно се настаних.
- Афтърдарк - наредих и таксито потегли.
***
Отворих вратата на заведението с гръм и трясък, но беше прекалено шумно, за да ме чуе някой. Всъщност обичах да се появявам по подобни начини и мразех, когато не ми се получаваше. Тръгнах да излизам, за да повторя влизането си, но някой ме сграбчи за коженото яке.
- Това яке струва повече от теб, пусни ме! - изсъсках, но след като се обърнах към изрода, който ме хвана и.. открих, че този "изрод" е моята най-добра приятелка.
- Клеър, здравей... аз, такова... - ухилих се до уши и леко отместих ръката й от якето. - Малко закъснях, но... Ъм, не можах да си хвана такси...
Тя извъртя очи и отидохме на бара. Вероятно вече беше свикнала с всичките ми магарии, така че едва ли беше обърнала голямо внимание на закъснението ми.
- Уиски - поръчах на бармана и погледнах Клеър, която очевидно вече беше изпила няколко чаши, скоро отнесени от момчето зад бара.
- Извини ме - подех - Но трябва малко да се оправя, идвам след секунда.
Втурнах се към женската тоалетна и когато влязох и установих, че има шанс да се задуша в тази смрад, застанах пред огледалото и сложих малката чанта до мивката. Погледнах часовника на ръката си - бях закъсняла едва с половин час, а това си беше рекорд.
Сякаш мина миг и вече изглеждах перфектно - е, да, самочувствието ми никога не е в повече. Отново погледнах часовника и... беше минал още половин час. Щях да се учудя ако Клеър все още беше там. Но бях длъжна да проверя.
Излязох и отидох на бара, като установих, че русокосата седи най-спокойно и... пие най-спокойно.
- Съжалявам! - извиках и тя се стресна - И за това съжалявам. Повече няма да закъснявам!
Кимнах с глава и изпих чашата с уиски на екс.
Върнете се в началото Go down
Claire Quinn

Claire Quinn


Брой мнения : 79
Дата на регистрация : 26.01.2012

Afterdark night club   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Afterdark night club    Afterdark night club   EmptyПет Яну 27, 2012 7:30 pm

Вечерта беше тъмна и леко мрачна. Звездите блестяха, въпреки всичко някак ярко и приличащо. Все едно казваха "Позабавлявай се". Клеър нямаше нужда някой да я подканя да го направи, защото точно такива планове имаше. И то не с кого да е, ами с най-добрата си приятелка Савана. Техните събирания можеха да се нарекат "легендарни". Бяха са уредили среща в "Afterdark".
Русокоската отдели само 1 час на приготовленията си. Изненадващо малко. Обикновено и отнемаше много повече. Сложи си една секси и къса червена рокля, с черно сако сако отгоре. Обу си любимите обувки на "Doir". Качи се в колата си и тръгна към заведението.
След малко вече беше там. Тръгна към входа. Още с влизането си събра повечето погледи. Започна да се оглежда насам-натам, за да види Савана, но нея я нямаше. Това беше типично за нея. Русокоската седна на една от масите и зачака приятелката си. поръча си един Комсполитън, докато я чакаше. Почна да оглежда хората в заведението. Повечето бяха или твърде грозни или твърде фалшиви. Направо ужасно. Изведнъж до нея се появи някакъв тип и започна да я сваля
-Знаеш ли, че съчетаваш чар и сексапил?
Каза и предизвикателно той и я погледна
-Да, знам го. Това сигурно е "секси" погледа ти, ужасен е. И такива номера не минават пред мен, но може да се пробваш при някоя от онези.
Русокоската го изгледа арогантно. Беше ужасен. Как изобщо си беше помислил, че има шанс, с такава като нея. Той си тръгна без да каже нито дума.
Вече минаваше около половин час, а Савана все още я нямаше. По-едно време русокоската я видя да влиза. Веднага се втурна към нея и я хвана за якето
-Здрасти...Няма нищо по-скъпо от мен
Каза през смях русокоската. Двете тъкмо стигнаха до масата и си поръчаха питиета, когато Савана отново изчезна. Докато я чакаше забеляза, че онзи отново я гледаше.
-Отврат
Каза тихичко Клеър и отпи голяма глътка от питието си. Мина още много, много време. Още един половин час, докато Савана се върне.
-Къде се изгуби? Помислих, че ме заряза тук
Усмихна се русокоската и се сети, че беше взела от любимите си розови цигари "Vanille". Извади една и я запали
-Какво ново при теб? Сигурно имаш много да ми разказваш
Върнете се в началото Go down
Savannah Appleby

Savannah Appleby


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 24.01.2012

Afterdark night club   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Afterdark night club    Afterdark night club   EmptyСъб Яну 28, 2012 10:03 am

- Къде се изгуби? Помислих, че ме заряза тук - чу се гласа на Клеър, а аз просто извиках барманчето и поръчах още едно уиски.
- Обичам да изглеждам добре - отсякох и поех чашата от момчето. - И какво ново да има? В момента си почивам от музиката, не пиша песни и въобще, ама въобще не пея... Само под душа.
Закимах с глава и отпих от алкохола. Умирах да разбера какво става с работата на Клеър, защото напоследък толкова много излизах, че дори не поглеждах към телевизора, за да видя сладкото личице на най-добрата си приятелка. Пък и честно казано, по-приятно ми беше да си я гледам на живо.
- А при теб как е? - не пропуснах да попитам.
На лицето ми се появи лека усмивка и веднага след това се изпари, защото до нас се приближи нещо... отвратително. Усмихваше се широко и май беше полунапито.
- Познаваш ли го този? - обърнах се към Клеър и повдигнах високо вежди. - Ако искаш ще ви оставя да си побъбрите...
Усмихнах се злобно на приятелката си и тръгнах да ставам, но тя беше готова да ме изпепели с поглед ако я оставя с този урод.
- Добре... Хубаво - върнах се на мястото си и се заслушах в сладките им приказки. И под "сладки" имах предвид противното сумтене на пияницата до нас и скромното "мхм" от страна на Клеър. Сигурна бях, че скоро тя щеше да го изгони по възможно най-неучтивия начин, но това си беше като неин подпис.
Надигнах чашата и установих, че беше празна. Изсумтях недоволно и оставих чашата на бара. Нямах намерение да се напивам и тази вечер с каквото и да било. Не исках да се случи като предишните - да не помня дори какво се е случило и да се събудя в чуждо легло. Глупава работа.
Върнете се в началото Go down
Claire Quinn

Claire Quinn


Брой мнения : 79
Дата на регистрация : 26.01.2012

Afterdark night club   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Afterdark night club    Afterdark night club   EmptyСъб Яну 28, 2012 4:36 pm

Русокоската беше щастлива, че Савана най-после се задържа при нея. Беше и омръзнало цялото това чакане и самотно стоене.
-При мен е изненадващо скучно. Имам чувството, че съм станала някоя бавна. Всъщност не ми обръщай внимание, да се напием и да купонясваме.
Клеър се засмя. След думите и последва пауза. Започна да се чуди дали наистина ставаше скучна. Това не можеше да и се случва, защото тя мразеше тези хора. Нямаше как да се превърне в някой като тях. По-добре да отиде в лудницата например, отколкото да стане жалка, скучна и досадна, като заобикалящите ги хора. Почти всички в тази дискотека бяха такива.... и грозни. После се сети, че мълчеше прекалено дълго затова наруши тишината
-Няма ли скоро да издадеш някой албум или поне клип?
Усмихна се и надигна чашата си. Изпи останалото в нея количество алкохол на екс и направи знак на бармана да и донесе още едно.
Докато двете си говореха сладко-сладко онзи тъпак отново се появи.
-Да..не..няма значение
Отговори по странен начин Клеър. Тогава Савана искаше да тръгне на някъде. Клеър погледна злобно към приятелката си. Мислеше си само "ОМГ, къде отива? Нима ще ме остави с това нещо". Савана се върна на мястото си.
Онзи беше пиян и още по-ужасен и от първия път, в който се беше появил. Говореше всякакви тъпотии и им разказваше за себе си. Всякаш изобщо ги интересуваше нещо свързано с това същество. Русокоската го гледаше ужасено и с всяка изминала минута се отвращаваше все повече и повече. Беше толкова грозен. Сигурно беше някой незадоволен психопат, който кой знае какво искаше да прави с нея. УЖАС! Тя трябваше да го разкара възможно по-бързо
-Слушай гнусен перверзник такъв. Дори да беше последния на света и да изглеждаше милиарди пъти по-добри и да имаше външността на Брад Пит пак нямаше да искам да имаме нищо общо, защото си отвратително противен. Толкова противен, че чак ми се повдига, докато те гледам. По-добре да си прережа вените още сега, отколкото да те слушам още дори и минута или пък още по-зле да си тръгна с теб. Каквото и да се върти в кухата ти глава по-добре го забрави и се върни при онея изчадия ето там...
Под изчадия имаше предвид приятелите му, които седяха на няколко маси от тях и ги гледаха. Тя ги посочи и продължи
-...ако ме погледнеш дори и само още един път, ще съжаляваш. Разкарай се и не искам да те виждам никога повече.
През цялото време русокоската го гледаше злобно. Мразеше такива хора като него. Особено, когато я занимаваха с глупости, както в момента. Изрода сведе глава и тръгна към масата си
-Следващият път поне си измий косата!
Провикна се Клеър след него и се засмя. След това погледна към Савана, която се смееше
-Имам нужда от нещо наистина силно
Направи знак и сервитьора дойде. Поръча си цяла бутилка уиски. Савана я гледаше неодобрително
-Не ме гледай така. Не видя ли какви психопати ми се лепят.
Наля си една чаша и я изпи на екс. После започна да се смее
Върнете се в началото Go down
Savannah Appleby

Savannah Appleby


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 24.01.2012

Afterdark night club   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Afterdark night club    Afterdark night club   EmptyНед Яну 29, 2012 4:57 pm

- Слушай гнусен перверзник такъв. Дори да беше последния на света и да изглеждаше милиарди пъти по-добри и да имаше външността на Брад Пит пак нямаше да искам да имаме нищо общо, защото си отвратително противен. Толкова противен, че чак ми се повдига, докато те гледам. По-добре да си прережа вените още сега, отколкото да те слушам още дори и минута или пък още по-зле да си тръгна с теб. Каквото и да се върти в кухата ти глава по-добре го забрави и се върни при онея изчадия ето там... Ако ме погледнеш дори и само още един път, ще съжаляваш. Разкарай се и не искам да те виждам никога повече - каза на един дъх Клеър и пияницата си отиде.
Едва сдържах смеха си през това време, но когато той най-после си замина, избухнах.
- Браво на теб, Клеър. Признавам те! - продължавах да се смея силно.
Русокосата ми приятелка очевидно беше решила да не запомня тази нощ, щом прибегна към алкохол - пълната ми противоположност за вечерта. Погледнах я неодобрително.
- Не ме гледай така. Не видя ли какви психопати ми се лепят - каза Клеър, наля си една чаша уиски, изпи я на екс и започна да се смее.
- Алкохолът ти действа мнооого зле, момичето ми - кимнах, а тя извъртя очи - Знам как свършва тази история, повярвай ми. Така че се поукроти.
Тупнах я по русата главица като кученце и дръпнах бутилката от ръката й. Помирисах алкохола в нея.
- Ооо, уиски! - усмихнах се широко, издърпвайки чашата й. - Какви глупости правя...
Върнах й я и направо отпих от бутилката.
- А сега.. ни трябва малко мъжко присъствие - засмях се. Все пак в този клуб мъжкото очевидно беше на изчезване. Такива грозници само! Но какво да очаква човек: по-красиво същество от Савана Апълби няма!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Afterdark night club   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Afterdark night club    Afterdark night club   Empty

Върнете се в началото Go down
 
Afterdark night club
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Club Explore
» Night bar Challenge

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TV time! :: The City... :: Нощни клубове-
Идете на: