TV time!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's TV time babe!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да се сприятелим..
Logan.                    EmptyСъб Юни 02, 2012 9:43 pm by Lexie Graham

» Търся си гадже.
Logan.                    EmptyВто Фев 28, 2012 2:54 pm by Lexie Graham

» Търся си другарче за РП.
Logan.                    EmptyНед Фев 19, 2012 3:26 pm by Дженифър Лав Хюит

» Djenifar Lav Hiuit
Logan.                    EmptyНед Фев 19, 2012 3:18 pm by Дженифър Лав Хюит

» I'm hear with new gossip
Logan.                    EmptyСъб Фев 04, 2012 3:00 pm by Savannah Appleby

» Faye.
Logan.                    EmptyСъб Фев 04, 2012 9:53 am by Tracey Morgan

» Главния път
Logan.                    EmptyПет Фев 03, 2012 8:38 pm by Jessica Blaze

» what the FLOOD? ;d
Logan.                    EmptyПет Фев 03, 2012 7:53 pm by Тейлър МакКуин

» Смяна на лик/ име
Logan.                    EmptyПет Фев 03, 2012 6:20 pm by Natalie White.

Top posters
Natalie White.
Logan.                    Vote_lcapLogan.                    Voting_barLogan.                    Vote_rcap 
Тейлър МакКуин
Logan.                    Vote_lcapLogan.                    Voting_barLogan.                    Vote_rcap 
Olivia Burke.
Logan.                    Vote_lcapLogan.                    Voting_barLogan.                    Vote_rcap 
Хейли.
Logan.                    Vote_lcapLogan.                    Voting_barLogan.                    Vote_rcap 
Claire Quinn
Logan.                    Vote_lcapLogan.                    Voting_barLogan.                    Vote_rcap 
Мелиса Лийлън
Logan.                    Vote_lcapLogan.                    Voting_barLogan.                    Vote_rcap 
Alex Summers.
Logan.                    Vote_lcapLogan.                    Voting_barLogan.                    Vote_rcap 
Tracey Morgan
Logan.                    Vote_lcapLogan.                    Voting_barLogan.                    Vote_rcap 
Nate Archibald.
Logan.                    Vote_lcapLogan.                    Voting_barLogan.                    Vote_rcap 
Джеймс.
Logan.                    Vote_lcapLogan.                    Voting_barLogan.                    Vote_rcap 
Logan.                    Y5dK0 Logan.                    XAMCn Logan.                    Am0Pr Logan.                    5CUo6
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:21 am

 

 Logan.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Logan.

Logan.


Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 22.01.2012

Logan.                    Empty
ПисанеЗаглавие: Logan.    Logan.                    EmptyНед Яну 22, 2012 11:24 pm


-Име:Лоугън
-Години:17
-Пол:Мъжки
-Професия/работа/стаж: -* Опит /за професията/:
-Характер :Разглезен,инат,женкар,перверзник.Лошото момче. Момчето с което момичетата наказват бащите си.Това си го описва добре. Момчето което и пет пари не дава за това което си мислят другите.Освен за характера му. Пуши много малко ,вече дори ги е спрял.Но да спре алкохола?Това е направо смешно. Обича да излиза с приятелите си.Да движи с момичета. Но да се задържи при едни и същи хора.Невъзможно.О, още една дума която може да добавим.Непостоянен.Обича да си играе с чувствата на момичетата. Ухажване .. след пет вече си в миналото. Не му се сърдете.Омайващия му чар не ви позволява.Нищо чудно.Все пак е той. Емоционалното момче в него отдавна е умряло,не ,че не може да се съживи .. но ще е трудно.Купон или романтика. Що за въпрос?!
-История :Истинските ми родители са ме изоставили още когато бях бебе не ги помня а и няма как да ги помня едва ли едно бебе на около месец би помнило лицата на майка си и на татко си . Бях отгледах в сиропиталище децата там не бяха особено мили биеха ме а аз бях само едно малко хлапе не можех да направя нищо затова просто си стоях мирно и не им обръщах внимание или поне се опитвах всеки път щом се опитах да кажа на възпитателката си за момчетата тя не ми вярваше и ме наричаше лъжец.След около година една млада двойка на около 30 година ме осиновиха бяха мили и се държаха с мен добре глезеха ме не се чувствах лишен от нищо . Когато станах на десе татко ми подари за рожденният ден личен шофьор който да ме кара до училише обикновенно пътувах с колата на мама но сега вече си имах своя лимузина и личен шофьор. Славата бързо писваше бях едно от най-популярните деца в училище но пък не ми пукаше особено но трябваше да се правя на глупав за пред хората които ако узнаеха че съм умен може би щяха да ме скъсат от подигравки като ми викат зубър или умник и да ме сочът с пръст а аз не искам това да става. Годините се нижеха и не след дълго татко умря и остави мен и мама сами станах на 17 и реших да се преместя в нов град и ето ме тук мама ми праща пари всяка седмица но скоро мисля да си намеря работа не искам винаги мама да ми плаща сметките все пак вече съм голям.
-Външен вид:Лоугън е със кестенява коса и красиви тъмно кафеви очи. Устните му са красиво изваяни и са розови на цвят. Тялото му е мусколесто а по корема му има плочки които са доста привлекателни. Той има слаба фигура .Неговата усмивка е красива и заслепяваща. По тялото има доста бенки но не се виждат освен когато е гол но това рядо случва така че те са незабелезими. Полага доста грижи за външния си вид. Стилът му е обикновен за момче на 17 години.Дънки, тениски и кецове.Какво различно има освен ,че е като магнит за момичетата .. ами чара му.
-Снимка и известна личност, която използвате:ФРАНЦИСКО ЛАЧОВСКИ
-Допълнително:[code]Logan.                    Images?q=tbn:ANd9GcQIrq8m4ft8MU_EFiBQqJSC6onaP6A8B4xsD4LArxLyX6Yh8Ipvow[justify]
Върнете се в началото Go down
Tracey Morgan
Администратор
Администратор
Tracey Morgan


Брой мнения : 50
Дата на регистрация : 02.01.2012

Logan.                    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Logan.    Logan.                    EmptyПон Яну 23, 2012 6:53 am

Одобрен си,добре дошъл!^^
Върнете се в началото Go down
https://tv-time.bulgarianforum.net
 
Logan.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TV time! :: See my buddy! :: Create a Character-
Идете на: