TV time!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's TV time babe!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да се сприятелим..
Партито на Нова Година. EmptyСъб Юни 02, 2012 9:43 pm by Lexie Graham

» Търся си гадже.
Партито на Нова Година. EmptyВто Фев 28, 2012 2:54 pm by Lexie Graham

» Търся си другарче за РП.
Партито на Нова Година. EmptyНед Фев 19, 2012 3:26 pm by Дженифър Лав Хюит

» Djenifar Lav Hiuit
Партито на Нова Година. EmptyНед Фев 19, 2012 3:18 pm by Дженифър Лав Хюит

» I'm hear with new gossip
Партито на Нова Година. EmptyСъб Фев 04, 2012 3:00 pm by Savannah Appleby

» Faye.
Партито на Нова Година. EmptyСъб Фев 04, 2012 9:53 am by Tracey Morgan

» Главния път
Партито на Нова Година. EmptyПет Фев 03, 2012 8:38 pm by Jessica Blaze

» what the FLOOD? ;d
Партито на Нова Година. EmptyПет Фев 03, 2012 7:53 pm by Тейлър МакКуин

» Смяна на лик/ име
Партито на Нова Година. EmptyПет Фев 03, 2012 6:20 pm by Natalie White.

Top posters
Natalie White.
Партито на Нова Година. Vote_lcapПартито на Нова Година. Voting_barПартито на Нова Година. Vote_rcap 
Тейлър МакКуин
Партито на Нова Година. Vote_lcapПартито на Нова Година. Voting_barПартито на Нова Година. Vote_rcap 
Olivia Burke.
Партито на Нова Година. Vote_lcapПартито на Нова Година. Voting_barПартито на Нова Година. Vote_rcap 
Хейли.
Партито на Нова Година. Vote_lcapПартито на Нова Година. Voting_barПартито на Нова Година. Vote_rcap 
Claire Quinn
Партито на Нова Година. Vote_lcapПартито на Нова Година. Voting_barПартито на Нова Година. Vote_rcap 
Мелиса Лийлън
Партито на Нова Година. Vote_lcapПартито на Нова Година. Voting_barПартито на Нова Година. Vote_rcap 
Alex Summers.
Партито на Нова Година. Vote_lcapПартито на Нова Година. Voting_barПартито на Нова Година. Vote_rcap 
Tracey Morgan
Партито на Нова Година. Vote_lcapПартито на Нова Година. Voting_barПартито на Нова Година. Vote_rcap 
Nate Archibald.
Партито на Нова Година. Vote_lcapПартито на Нова Година. Voting_barПартито на Нова Година. Vote_rcap 
Джеймс.
Партито на Нова Година. Vote_lcapПартито на Нова Година. Voting_barПартито на Нова Година. Vote_rcap 
Партито на Нова Година. Y5dK0 Партито на Нова Година. XAMCn Партито на Нова Година. Am0Pr Партито на Нова Година. 5CUo6
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:21 am

 

 Партито на Нова Година.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джеймс.

Джеймс.


Брой мнения : 37
Дата на регистрация : 23.01.2012

Партито на Нова Година. Empty
ПисанеЗаглавие: Партито на Нова Година.   Партито на Нова Година. EmptyСря Яну 25, 2012 11:12 am

Наближаваше 16:00,а аз все още не бях готов и взел поканата си за тазгодишното парти по случай Нова Година.
Забързах се към пощата, от където трябваше да я взема,когато вече беше в
ръцете ми бях малко по-спокоен.Не исках да прекарам още една Нова Година
с родителите си у дома.
На партито щяха да бъдат много известни личности,с които трябваше да завържа връзки,за да мога да се издигна в бранша.
Френският стенен часовник отбеляза 19:30..Трябваше да тръгвам.
Партито започваше в 20:00,а не исках да закаснея за първото си светско събитие.
Качих се в колата и тръгнах,когато бях вече там..нямаше нито едно
познато лице,за това се отправих към бара с наведена глава и поръчвайки
скоч с 2 ледчета
.
Върнете се в началото Go down
http://thesecretcircle.bestoforum.net/
Фредерик диМонд

Фредерик диМонд


Брой мнения : 28
Дата на регистрация : 23.01.2012

Партито на Нова Година. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито на Нова Година.   Партито на Нова Година. EmptyСря Яну 25, 2012 11:27 am

Студ.. Ужасен и студен. Фредерик не можеше да понася зимата. Беше прекалено студена, и мразовита?!
Прекалено е капризен... Знам, знам.. Но какво мога да направя аз, срещу неговите непрестанни капризи. Нали си е Фредерик диМонд, какво мога да му кажа, осен да се подчиня.
Преди да се отправи към партито, водещия отвори прозорците на спалнята си, които не бяха виждали слънчева светлина от доста време. Проветри 'малката' си стая и изгони изпаренията на алкохол, цигарен дим и женски парфюм.
Влезе в банята и отми всякакви неща от тялото си, който дори не искам да знам какви бяха. Грижливо изми косата си и прилежно насапуниса тялото си. Изплакна се, спря водата и уви кърпа около кръста си.
Облече първата изгладена риза която видя в гардероба си, сините дънки които бяха на леглото му и произволно избрани обувки. Както винаги щеше да подрани.
Взе такси от апартамента му, и то не кое да е такси, а разбира се това на стария Хадли, който като че ли се бе превърнал в шофьор на водещия на сутрешния блок. Таксито на Хадли бе по-различно от другите. В него винаги имаше нещо специално, аз самата не знам какво е, никой не иска да ми каже..
Излезе от апартамента с ескорт от двама охранители, придружаващи го до улицата. Качи се в таксито и потегли към центъра. Водеше обичайни разговор с шофьора, без да се старае да го поддържа.
Влезе в залата за партито и го лъхна миризмата на стаята му от стаята му от по-рано. „У дома” – помисли си той и седна на бара. Поръча си един скоч с лед и се втренчи в часовника над бара.. Мразеше да закъснява, още повече обаче мразеше да чака някой друг.
Изобщо не обръщаше внимание на другите в бара, чакаше неговия човек и за негово добро, той да дойде по-бързо. Фредерик се изнервяше от цялото това нещо. Отпи от напитката си и се заигра с топящите ледчета. Тъкмо когато обмисляше варианта да стане и да си тръгне, до Фредерик се настани момче.
- Наздраве! – каза диМонд, вдигайги чашата си тост.
Беше изненадан от факта че младежа не е с някоя дама, но честно казано не му пукаше като цяло.
- Фредерик Кристанс диМонд! - винаги се представяше с цялото си име, когато се запознаваше с някого.
Не че те не го познаваха, имайки в предвид че физиономията му бе на всеки втори билборд в града, просто му носеше някакво странно удоволствие, да произнася цялото си име на глас.
- За какво ще пием днес?
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Джеймс.

Джеймс.


Брой мнения : 37
Дата на регистрация : 23.01.2012

Партито на Нова Година. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито на Нова Година.   Партито на Нова Година. EmptyСря Яну 25, 2012 11:48 am

Мъжа,които седна до мен ми изглеждаше доста познат имах чувството,че
съм го виждал някъде,но не обърнах голямо внимание на това в момента.
То беше насочено към алкохола в ръката ми опитвайки се да притъпя
гадното чувство ,което имах в стомаха си.
Идвах от малък град в града на мечтите,където понякога те ставаха реалност ,а понякога умираха твърде бързо.
Бях самотин и непознат на това парти.
<<Май щеше да е по-добре да си остана в нас>> мислите ми бяха против мен
от една страна исках да съм си в нас пред камината сам,но от друга ми писна
да бъда затвореният човек ,който няма приятели и не може да се забавлява.
-Да пием за това,че сме живи.-вдихнах чашата си и я насочих към него.
-Аз съм Джеймс.-приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
http://thesecretcircle.bestoforum.net/
Фредерик диМонд

Фредерик диМонд


Брой мнения : 28
Дата на регистрация : 23.01.2012

Партито на Нова Година. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито на Нова Година.   Партито на Нова Година. EmptyСря Яну 25, 2012 12:02 pm

Фредерик бе очуден че ще пие за това че е жив, но все пак наклони чашата си към неговата за да се чукнат.
Отпи голяма глътка от напитката си, чудейки се кога свърши толкова бързо. Ядоса се, защото онова копеле Фран, с което имаше среща не беше тук, но все пак можеше да го преживее. Залата се пълнеше и навсякъде се разхождаха все познати на Фредерик лица.
Нямаше никой чак толкова приятен за Фредерик, че да отиде да го поздрави, затова реши че ще остане до Джеймс и ще му прави компания на чашката.
- Защо си сам? - Фред не си падаше по заобиколните въпроси. Винаги всичко при него бе точно формулирано, и без заобиколки.
Викна бармана и си поръча поредното питие за вечерта. Извади старата си табакера от вътрешния джоб на сакото си. Взе една цигара и я запали, с запалка зарязана на бара.
Вдиша от дима и всяка част от тялото му изпита това удоволствие.
- Искаш ли? - попита той, поднасяйки табакерата към Джеймс.
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Sponsored content





Партито на Нова Година. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито на Нова Година.   Партито на Нова Година. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Партито на Нова Година.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TV time! :: Other Places :: In The Past-
Идете на: