TV time!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's TV time babe!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да се сприятелим..
Къщата на Роуз EmptyСъб Юни 02, 2012 9:43 pm by Lexie Graham

» Търся си гадже.
Къщата на Роуз EmptyВто Фев 28, 2012 2:54 pm by Lexie Graham

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Роуз EmptyНед Фев 19, 2012 3:26 pm by Дженифър Лав Хюит

» Djenifar Lav Hiuit
Къщата на Роуз EmptyНед Фев 19, 2012 3:18 pm by Дженифър Лав Хюит

» I'm hear with new gossip
Къщата на Роуз EmptyСъб Фев 04, 2012 3:00 pm by Savannah Appleby

» Faye.
Къщата на Роуз EmptyСъб Фев 04, 2012 9:53 am by Tracey Morgan

» Главния път
Къщата на Роуз EmptyПет Фев 03, 2012 8:38 pm by Jessica Blaze

» what the FLOOD? ;d
Къщата на Роуз EmptyПет Фев 03, 2012 7:53 pm by Тейлър МакКуин

» Смяна на лик/ име
Къщата на Роуз EmptyПет Фев 03, 2012 6:20 pm by Natalie White.

Top posters
Natalie White.
Къщата на Роуз Vote_lcapКъщата на Роуз Voting_barКъщата на Роуз Vote_rcap 
Тейлър МакКуин
Къщата на Роуз Vote_lcapКъщата на Роуз Voting_barКъщата на Роуз Vote_rcap 
Olivia Burke.
Къщата на Роуз Vote_lcapКъщата на Роуз Voting_barКъщата на Роуз Vote_rcap 
Хейли.
Къщата на Роуз Vote_lcapКъщата на Роуз Voting_barКъщата на Роуз Vote_rcap 
Claire Quinn
Къщата на Роуз Vote_lcapКъщата на Роуз Voting_barКъщата на Роуз Vote_rcap 
Мелиса Лийлън
Къщата на Роуз Vote_lcapКъщата на Роуз Voting_barКъщата на Роуз Vote_rcap 
Alex Summers.
Къщата на Роуз Vote_lcapКъщата на Роуз Voting_barКъщата на Роуз Vote_rcap 
Tracey Morgan
Къщата на Роуз Vote_lcapКъщата на Роуз Voting_barКъщата на Роуз Vote_rcap 
Nate Archibald.
Къщата на Роуз Vote_lcapКъщата на Роуз Voting_barКъщата на Роуз Vote_rcap 
Джеймс.
Къщата на Роуз Vote_lcapКъщата на Роуз Voting_barКъщата на Роуз Vote_rcap 
Къщата на Роуз Y5dK0 Къщата на Роуз XAMCn Къщата на Роуз Am0Pr Къщата на Роуз 5CUo6
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:21 am

 

 Къщата на Роуз

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 12:20 pm

Отвън :
Къщата на Роуз Tumblrlstztkvscn1r1ewrt



Градината от задната страна на къщата :
Къщата на Роуз 22438810150181000123691



Хола:
Къщата на Роуз 30100320573855948329920



Стаята за отдих :
Къщата на Роуз Tumblrlphsyg3vie1qcb5h6



Къщата на Роуз Tumblrlq8wj8pqcw1qfk0tb



Стаите за гости:
Къщата на Роуз Purplebedroomdesignsfor



Къщата на Роуз Tumblrlqhrgkqavq1qf9mhe



Къщата на Роуз Tumblrlqm8fzcga31qkzk8u



Къщата на Роуз 6595x388large1



Къщата на Роуз Tumblrlidd145p1q1qdzjoc



Къщата на Роуз Tumblrlsqgfdhval1r3u1je



Моята стая :
Къщата на Роуз Tumblrlsjt9nazfp1qeeqah



Къщата на Роуз 20090107034930

Дрешника ми :

Къщата на Роуз Tumblrlrf4a7dqcp1qf7ikt




Трапезарията:

Къщата на Роуз Article00d2015e4000005d



Кухнята:
Къщата на Роуз 5158471911c30b1997f1zla
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 12:24 pm


Беше ми ужасна скука и реших да звънна на първия който беше в списъка ми с контаки който беше Натали .Набрах номера и докато си приготвях нещо за ядене .
-Нат там ли си ?-не чух гласовата поща да се обажда затова продължих без да дочакам отговор .-Хей , съгласна ли да се отбиеш до нас за едно питие ?
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 1:22 pm

Ъх..най-накрая имах малко свободно време.Напоследък бях затрупана с работа и нямах никакво време за себе си и личния си живот.Тъкмо се бях прибрала у дома и подреждах гардероба си,когато телефонът ми извибрира.Ха..чудо..не бе звънял само от..ъм..десет минути.Протегнах се към шкафчето и вдигнах.
-Здравей,Роуз!-казах зарадвано,но и с лека уморена нотка в гласа.
-Ами тъкмо си подреждам дрехите,но добре.Ще намина,след 30 минути съм при теб.-казах като се усмихнах.Е..явно щях да го подреждам като се прибера,ако разбира се не ми звъннеха рано сутрина за снимки..Понякога имах чувството,че главата ми ще се пръсне.Както и да е..облякох едни черни панталони,тениска и суитчър,сложих едни черни слънчеви очила,кецове и излязох от вкъщи.Естествено папраците веднага ме замаяха със светкавиците на апаратите им,но вече бях свикнала.Таксито ме чакаше и след минути бях пред дома на Роуз.Почуках и зачаках да ми отвори.Толкова бях бързала,че дори забравих да купя нещо..
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 1:29 pm


- Влизай !-казах и отметнах един кичур коса от лицето си .
Натали ми изглеждаше много по-уморена от обикновенно , което се отразяваше на външния и вид .
-Какво искаш за пиене ?-попитах и отворих една плъзгаща се врата и зад нея се появи един килер пълен с алкохол . Тя леко се намръщи като го видя , затова аз взех една бутилка водка и сипах в две чаши .Тя не припари до нея затова казах :
-Ако си толкова изморена твърдият алкохол помага Нат ...
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 1:35 pm

-Благодаря.-казах с широка усмивка,събух обувките си и оставих очилата си на шкафчето до вратата.Дам..те прикриваха сенките под очите ми,не си бях направила труда да се гримирам,нямаше и защо.Отивах у приятелка все пак.
Настанихме се в хола и щом тя наля водка се намръщих.
-Знаеш,че по време на снимки не пия...а и ако пийна точно сега,когато съмуморена сигурно два дни няма да мога да се събудя.
Казах като се засмях и погледнах чашата с течността намръщено.
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 1:44 pm



- Добре тогава ! -грабнах чашата която стоеше в ръката и и я изсипах в мивката .
Изпих своята чаша и си сипах още една .
- Нещо друго за пиене ?-казах и отворих един шкаф .-Капучино , лате , чай или нещо друго ?
Оставих своята чаша до мивката и си сипах едно лате . Чух някакъв шум отвън и отидох до прозореца . Беше пълно с папараци и луди фенове .Върнах се пак при Натали .
- Твоята компания е нетърпелива !-казах това като вложих френски акцент .
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 1:59 pm

-Може би едно капучино ще ми дойде добре.След като се прибера трябва да събирам сили за подредпата на дрехите си,да поспя два часа и да заминавам на снимки..-извъртях очи и се засмях при следващото й изречение
-Винаги е така..ще ме побъркат.-засмях се-Понякога ми се иска да не бях известна,така никой нямаше да ме притеснява..-поклатих глава и се усмихнах
-Не им обръщай внимание,кажи ми какво става с теб?
От джоба на суитчъра си извадих кутия с цигари и запалих една,а тя ме погледна странно.
-Дам..не си мисли,че го правя постоянно,просто напоследък ми помагат със стреса..не съм редовна пушачка!-отбелязах и се засмях
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 2:07 pm


Повдигнах едната си вежда .
-И гледай да е така не ми се организира погребение .-включих машината и и направих едно капучино .-Ето !
Замислих се .
-Нищо ново .-казах и въздъхнах .-Разбирам това със стреса .Трябва в рамките на една седмица мениджърите ми да сместят 4 ри различни ревюта , две от тях са в различни държави , а другите две в различни градове .-тръшнахс е на дивана , като позволих на още няколко кичура да закрият едното ми око .-Не знам как цигарите ти помагат , но мен единствено алкохола и кофейна ме спасяват .
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 2:12 pm

-Напълно те разбирам и аз..сега екипа имаме събирания в други държави и е просто..няма какво да ти говоря.Стига толкова за работа..-казах като си дръпнах от цигарата и една тънка струя дим излезе измежду устните ми.
-Наскоро видях в някакъв жълт вестник,че имаш нова изгора.Хаха.Да мисля ли,че е вярно?-повдигнах едната си вежда и изтръсках цигарата си в пепелника на масата.Взех капучиното и отпих.
-Мм..страхотно е!
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 4:05 pm


-Ммм... може да се каже !
Станах за малко и отидох в кухнята където извадих от фурната едно ястие .
-Пробвай !-казах , а Нати ме изгледа недоверчиво.-Не е отровно!
Взех една хапка от ами нещото което приличаше на тава и го изядох .
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 4:19 pm

-Яяя бързо да ми разкажеш!От началото с всички подробности!-казах любопитно като се наместих удобно и опитах от ястието,което беше направила.Беше мноого вкусно!Което до една степен ме изненада,защото нея по принцип не я биваше особено в кухнята.
-Превъзходно е!-казах доволно и отново се облегнах и наместих удобно готова да слушам разказа й.Беше ми адски любопитно кой е и защо още не знаех?!Така де..с Роуз си споделяхме всичко,затова..
-Без да изпускаш нищо!
Допълних и се засмях като отметнах косата си назад.


П.П-Пиши малко по-дълги постове. Къщата на Роуз 650269930
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 4:59 pm


-Подробностите са видях го , беше много сладък и красив .Ами надявам се пак да го видя.-изпих латето и си сипах една чаша вода.
Видях , че и харесаха хапките затова реших да и кажа нещо.
-Само да ти кажа хапките са от охлюви със сурова риба .-усмихнах и се когато тръгваше да взима нова и бързо я остави .
Замислих се за малко тя не беше споменавала нищо за това дали е намерила някой ..
- А ти намерила ли си вече така да се каже принцът на бял кон ?-казах
Бях много гладна затова направих две мелби .. една за мен и една за нея.
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 5:35 pm

-Ее..това не са никакви подробности!Опиши гоо..как изглежда,красив ли е,усмихна ли ти се..всичко!-казах още по-любопитно,а в това време телефонът ми извибрира..ама разбира се..Беше СМС от Деймън.Щом го прочетох една усмивчица се изрази по лицето ми като за миг останах леко замечтана и отнесена.
-Ъм аз ли...мне.-засмях се някак неловко и отпих от капучиното
-С тази работа е доста трудно да намериш правилния човек..
-поклатих глава
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 6:46 pm

Усетих промяната в гласа и и видях малката усмивка на лицето и .
-Така ли ?!-погледнах я .
Докато отпиваше от малкото и останало кафе , аз бързо взех телефона от ръцете и.Станах бързо и като видях че се опитва да ми го издърпа от ръцете се затичах към другата част на стаята .
Отворих на съобщенията и видях ...
-Натали аз те обичам oт .....-присвих очи защото шрифта беше малък -ДЕЙМЪН!!!-усмихнах и се и заразлиствах останалите им слъбщения ..
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 7:20 pm

-Не,Роуз!Дай ми телефона!-вече беше късно..беше прочела всички съобщение.
-Роуз не е това,което си мислиш..това са реплики от сериала,който снимаме..преди да си легнем винаги си пращаме по някоя реплика..-Боже като го казах на глас звучеше адски глупаво,но пък..ох..
-А сега вече можеш да ми дадеш телефона!
Казах нацупено като го взех от ръцете й и седнах на дивана.
-Ужасно си любопитна..-казах нацупено
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyЧет Яну 26, 2012 8:03 pm


-Знам , че любопитството ми няма граници !-казах и се усмихнах .
Отново седнах на дивана.
-Добре щом са смао "реплики" значи ти опразняваше сцената "Ехо срамувам се да покажа на приятлкатата ми , че с момчето с което играя в филм си пращаме реплики и аз тренирах истинско изчервяване".Сцената е малко дълга .
Взех една от мелбите който беше на масата и си гребнах една лъжичка сладолет .
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyПет Яну 27, 2012 11:08 am

-Роуз!-казах като я изгледах все едно казвах"Млъкни де!" и естествено...пак се изчервих.Но наистина между мен и Деймън нямаше нищо..и това с репликите си беше самата истина..
-Ако искаш да знаеш..той си има приятелка!
Добре де..поизлъгах..доста..нямаше си..от много време..Уфф..
-Хубаво де..няма си.-засмях се и я погледнах миличко като взех другата мелба и си гребнах с лъжичката
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyПет Яну 27, 2012 2:55 pm



-Вярвам ти !-казах и си куснах две лъжички мелба .
Знаех , че казва истината , но по начина и на говорене и по това че се изчерви бих могла да кажа , че го харесва.Реших обаче да не го казвам за да не се разтрой .
-Какво снимахте сега ?-попиах .
Бях чула , че снима голям хит , но нямах време да го гледам защото постоянно бях на път .
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyПет Яну 27, 2012 2:59 pm

Ух..добре,че ми вярваше.Все пак..не можех да изцепя,че харесвам колегата си.Е можех,но просто нямаше смисъл..
-Ами снимаме нов сериал,вампири,върколаци..и разни такива.Хахах.Дам превърна се в голям хит за мое огромно щастие.Тези всички фенове може понякога да са дразнещи,но и ми става много мило и приятно да знам,че толкова хора харесват това,което правя.
Усмихнах се и отново се гребнах от сладоледа.
-Ти да не искаш да напълнея с този сладолед.-засмях се
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyПет Яну 27, 2012 3:08 pm


-Това е тайната ми цел !-казах и доядох малкото останало от мелбата ми.-Даже ако искаш ще ти дам още една ...
Взех едно списание и на него Натали и едно момче бяха на първа страница .Там имаше и час в който почва сериала .Видях че сега сме 6часа .Пуснах телевизора и казах .
-Ако това е той добре , че си няма приятелка !
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyПет Яну 27, 2012 3:15 pm

-Знаеш ли,че ми е адски странно да се гледам по телевизията.-засмях се и се загледах като започнах да си говоря наум"Това не съм го изиграла добре..трябваше да се постарая повече." А при следващите й думи се засмях.
-Какво значение име?-отново се засмях и я погледнах като телефонът ми отново извибрира.Роуз нададе любопитно поглед,но закрих дисплея.
-Не е Деймън,спокойно.
Засмях се и прочетох смс-а.Беше една приятелка,искаше да се видим,но й отговорих,че не мога.
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyПет Яну 27, 2012 3:24 pm


-Значението е , че той е мега , ама мега секси !-замислих се .-Как ли ще изглежда в кожени панталони ?!-тази мисъл казах на глас и като дадоха една сцена където се целуват побутнах Нати.-Тази сцена е много добре изиграна!-засмях се когато отново се изчерви .
Събух обувките си и качиих краката на дивана като ги притиснах към корема ми .Дадоха едно друго момче което както разбрах беше брата на момчето заради което Нат се изчерви .Посочих брата и и казах :
-Трябва да ме запознаеш с този !
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyПет Яну 27, 2012 3:28 pm

-Да и също така ми е колега,Роуз.-казах като се засмях и погледнах към телевизора.Мда..сещам се когато снимахме тази сцена беше адски забавно..особено,когато си ударихме носовете без да искаме.
-Ъм той си има приятелка,но ще ви запозная щом желаеш.-засмях се и се излегнах на дивана като отпуснах глава и дългата ми коса се "разпиля" по дивана като се отнесох в мисли.
-Аз след малко ще трябва да тръгвам.-измрънках и започнах да си играя с косата си.
Върнете се в началото Go down
Rose Steals
Известна личност
Известна личност
Rose Steals


Брой мнения : 34
Дата на регистрация : 23.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyПет Яну 27, 2012 3:37 pm


-Имаш секси колеги ! -казах и пак погледнах телевизора .
Сега беше ред на моя телефон да прозвънни и видях , че имамх 4 проп повиквания и еди SMS.
-Е , щом ще тръгваш надявам с пак да се видим .. разбира се когато си свободна де ! -казах всело , но припряно .
Върнете се в началото Go down
Natalie White.
Администратор
Администратор
Natalie White.


Брой мнения : 249
Дата на регистрация : 02.01.2012

Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз EmptyПет Яну 27, 2012 3:51 pm

-Но аз съм най-секси.-казах шеговито и се изправих.
-Аз ще тръгвам!Много се радвам,че се видяхме!-прегърнах я като я разцелувах и отидох до коридора за да обуя обувките си и да сложа черните очила.
-Няма нужда да ме изпращаш.-усмихнах се като преди това позвъних на едно такси.Излязох от дома на Роуз и след 5-10 мин прекарани в даване на автографи най-после се качих в таксито и потеглихме към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Роуз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Роуз   Къщата на Роуз Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Роуз
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Къщата на ужасите.
» Къщата на Джени Блейк
» Къщата на Клоуи Ричардс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TV time! :: The City... :: Домовете-
Идете на: